Vítám vás ve svém blogu. Prostřednicvím tohoto blogu si Vás dovoluji vybídnout, abyste lépe poznali člověka, který se vám dává poznat přímo zde. Zkuste se nejprve zamyslet nad tím, co si představíte, když se někde řekne MICHAEL JACKSON? Více>>

Začátek

8. května 2011 v 18:41 | Atennea |  Michaelova rodina
MICHAEL JOSEPH JACKSON
se narodil v městečku Gary ve státě Indiana. Otec Joe byl jeřábník na stavbě, matka Katherine pracovala jako uklízečka a rodina patřila spíš k chudším. Ve volných chvílích hrával otec na kytaru v jedné skupině, která vystupovala po okolních barech. Jacksonovi rodiče byli silně věřící, měli blízko ke svědkům Jehovovým a svých devět dětí vychovávali v respektu k církvi. Sedmý příslušník rodu Jacksonových, Michael se narodil 29. srpna 1958. Na světě už v té době byli jeho sourozenci Rebbie, Jackie, Tito, Jermaine, La Toya, Marlon. Randy a Janet se narodili později.


Zde přikládám nějaké fotky.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Angie Angie | 9. května 2011 v 14:14 | Reagovat

Máš nádherný blog zlatí... Ten dess je kouzelný a popis také... Já teď nemám vůbec čas na blog a dost mě to mrzí...

2 Angie Angie | 10. května 2011 v 6:58 | Reagovat

Dobré ráno zlato, děkuji za komentář u mě na blogu...

K těm číslům Ti napíši jedno - všímej si jich a ber je jako odpověď, nebo cestu. Čísla nejsou jen čísla, ale jsou to symboly, odpovědi, cesta, po které máme jít. Já například celou řadu let mám čísla 22:22 čas, nebo 2:22, nebo na značkách aut vidím třeba 22 - 22. Tahle kombinace znamená, že se nemám vzdávat a jít za tím, co jsem začala. Že všechno dopadne dobře. Vidíš to, 14:14 je pěkná kombinace čísel také.

Nevím co se stalo zlatí ohledně blogu. Já jsem teď neměla vůbec čas na můj, ani na vaše blogy :-( Už mám 3 týdny rozepsaný článek na blog, jak jsem na tom špatně s časem. Takže ho úplně vymažu (ten článek) a napíšu nový a v kuse, až budu mít čas. Nemůžu se nutit do psaní. To je potom znát, a když píši srdcem, tak to jde samo.

Přeji Ti hodně štěstí s tímto krásným blogem a doufám, že splní účel. Ne, nedoufám, já to vím...!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama