Vítám vás ve svém blogu. Prostřednicvím tohoto blogu si Vás dovoluji vybídnout, abyste lépe poznali člověka, který se vám dává poznat přímo zde. Zkuste se nejprve zamyslet nad tím, co si představíte, když se někde řekne MICHAEL JACKSON? Více>>

Píseň Say Say Say

5. července 2011 v 16:53 | Atennea |  Sólová hudební kariéra
Na podzim roku 1983 se v rádiích po celém světě začala hrát další píseň, Say Say Say, duet nazpívaný Michaelem a Paulem McCartneym nikoliv pro album Thriller, ale pro album Pipes Of Peace, které natočil bývalý člen Beatles. Aby Michael vyjádřil vděčnost za to, že s ním Paul nazpíval v Thrilleru duet The Girl is Mine, nabídl mu nikoliv jeden, ale hned dva duety: Say, Say, Say a The Man. Pro Michaela byl Paul vzorem. V jeho očích symbolizoval talent, úspěch a stálost. I on chtěl, aby jeho kariéra byla ucelená a intenzivní. Během let mezi oběma muži vzniklo opravdové přátelství a oba se navzájem respektovali a obdivovali.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kulhake Kulhake | E-mail | Web | 17. srpna 2018 v 3:06 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers discomfort, aches. To delay visit doctors should not. Lump under the muscle cavity may turn out to be dangerous disease. But most often it is result frequent use antiperspirants, non-compliance rules personal hygiene, increased sweating. Inflammation causes a close clothing, polluted razor-affiliation, the virus.
<a href=http://armpit.info/what-does-a-small-hard-lump-under-armpit-mean>small lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump getting warm? This is the abscess that should should, next take antibiotics. In the first stage cost lotions, anti-inflammatory medicines. If the process switched to second stage, shown surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama